Bize Dair
EkoSistem hasarlı ve çıkma parçalara yönelik çözümler üretmek ve bu parçaların tekrar ekonomiye kazandırılması amacıyla Telli Grup bünyesinde 2009 yılında kurulmuştur.
EkoParça

Toplum ve çevreye karşı sorumluluklarımızın bilincinde,Doğru ve Gerçekçi Çözümler Üretmek, Yaratıcı, Hızlı, Güvenilir ve Yenilikçi Temel Değerleri ile Müşterilerimize en hızlı, en kaliteli ve en etkin hizmeti ulaştırarak Artı Değer sağlamak, Müşteri memnuniyetini ve iş ortaklığımızı sürekli kılmak, ortaklarımızın ve çalışanlarımızın faaliyetler sonrası beklentilerini gerçekleştirmeyi hedeflemekteyiz.

Müşterilerimizin farklı kurumsal yapıda olmaları müşteri talep ve ihtiyaçlarını da özelleştirmekte, EkoSistem Geridönüşüm müşterilerinin özel ve kurumsal çözüm ihtiyaçlarına yönelik beklentilerini, 81 ilimizdeki 250'den fazla ÖTA Teslim Yeri ile Müşterilerimizin anlaşmalı Servis ve Bayi sisteminde, aksaksız ve eşgüdümlü olarak hizmet vererek karşılamakta, Web Tabanlı Kayıt ve Raporlama ile çözüm üretmektedir.

Kurumsal yapımızda 50 uzmandan oluşan profesyonel ekibimizle müşterilerimiz arasında uyumlu bir hizmet anlayışı yerleşmiştir. Hizmet alanımızı, ÖTA Yönetmeliği kapsamında ve tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızlı ve etkin çözüm bulacak doğrultuda genişletmemiz, teknoloji, ofis ve 3 ayrı yerde, toplam 27'550 m2 ÖTA Teslim ve Depolama alanlarımız ile birlikte organizasyonumuzu da mükemmel hale getirmemizi sağladı. Türkiye'de faaliyet gösteren ve birçok ülkede faaliyeti bulunan IDIS gibi uluslararası faaliyeti bulunan köklü şirketler ile çözüm ortaklığı başarımız, vizyonumuza ivme kattı.

Ekosistem Geri Dönüşüm ISO 14001 gerekliliklerine göre oluşturduğu çevre yönetim sistemini gönüllü ve bilinçli olarak kurmaya ve uygulamaya kararlıdır. Temel amacımız, ticari ve sınai varlığımızı çevre ile barışık biçimde sürdürmektir. Firmamızda ÖTA hurda araçların temininden başlayarak her noktada, değerlendirilebilecek atık aşamasına kadar çevre etkilerini en aza indirecek sistemi kuracağız, uygulayacağız ve takipçisi olacağız. Çevre performansımızı sürekli artıracak çalışmaları ve projeleri her zaman oluşturacak ve hayata geçireceğiz. Malzeme, su, yakıt ve zamandan mümkün olan en fazla tasarrufu sağlamak için çalışacağız. Çevre çalışmalarını en son bilgilerle ve tüm personelin katılımıyla sürdürmek daimi hedefimizdir. Yatırımlarımızı, çevreyi kirletmeden gerçekleştireceğimize ve çevre mevzuatına uyacağımızı taahhüt ediyoruz.

popup
Menü
Hesabım
Bizi Arayın 7/24
+90 212 305 86 58